Önceki Kutularımız

Ketebe Logo

Yayınevi İletişim

Ketebe yetkilisi misiniz?


Lütfen bizimle iletişim kurun: [email protected]
BU YAYINEVİNİ PAYLAŞ!

Ketebe

Uzun yıllar Türkiye’nin düşünce birikimini ahlaki bir habercilik anlayışıyla birleştirerek medya alanında önemli bir toplama ulaşan Albayrak Medya Grubu, yaptığı kültür hamlelerini ise bünyesinde çıkan 10 ulusal dergi ile taçlandırdı. Türkiye’nin önemli edebiyat, sanat ve kültür insanlarını grup çatısı altında bulunan; Cins, Gerçek Hayat, Post Öykü, Derin Tarih, Nihayet, Lokma, Bilge Çocuk, Bilge Minik ve Derin Ekonomi dergilerinde bir araya getirmesinin ardından bir başka önemli adım daha attık.

Romandan şiire, tarihten düşünceye, klasik metinlerden özel edisyon çalışmalara kadar geniş bir yelpaze ve yüksek bir frekanstan yayın yapmayı hedefleyen Ketebe, Türk kültür hayatında kalıcı bir şekilde yer edinmeyi düstur edinmiştir.

Türk edebiyatının seçkin eserlerine, genç kalemlere, tarihimizin engin zenginliğine meraklıları ve araştırmacıları davet edecek nitelikteki çalışmalara, dünya edebiyatının hem güncel hem de klasik metinlerine, düşünce dünyamızın verimlerine, maneviyat tarihimizin köşe taşlarına ve gün yüzüne çıkmamış değerlerine ev sahipliği yapmak ise yayın politikamızın omurgasını oluşturmaktadır.

Dünya standartlarında bir yayıncılık anlayışıyla yola çıkan ve deneyimli bir kadronun yaklaşık altı aydır titiz bir şekilde hazırlığını yapan Ketebe Yayınları, mart ayından itibaren kitapların sonsuz dünyasına adım attı.

Bizler, Ketebe Yayınları; kitaba, kâğıda ve söze hürmet eden bir medeniyetin parçası olarak hem merhaba diyoruz hem de her şey geçer “yazı kalır” diyerek yola çıkıyoruz.

Sitemizdeki bazı görseller için Freepik, Pixabay ve Unsplash sitelerinden faydalanılmıştır.

CiciKutu web sitesi tarsmedia tarafından geliştirilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Merkez Mahallesi, Çobançeşme Caddesi, Ece Sokak, 14E / 2, Kağıthane, İstanbul