Önceki Kutularımız

Paraşüt Kitap Logo

Yayınevi İletişim

Paraşüt Kitap yetkilisi misiniz?


Lütfen bizimle iletişim kurun: [email protected]
BU YAYINEVİNİ PAYLAŞ!

Paraşüt Kitap

Paraşüt Kitap, Rumeli Hisarüstü’nde bir öğrenci evinde kurulmuş bir hayalin gerçeğe dönüşme hikayesi aslında. Bu hayalin kurulduğu günle gerçeğe dönüştüğü gün arasında bol kitaplı, bol yazmalı, bol çalışmalı, bol konuşmalı, bol tartışmalı ve bol rüyalı yılları arkamızda bıraktık.

Ve sonunda hayalimiz olgunlaşıp bir paraşüt şeklini aldı; bizi gökyüzünde dilediğimizce gezdirip hep güvende hissettiğimiz bu yere getirdi. Paraşüt Kitap’ın temelinde barış, adalet, eşitlik, hoşgörü ve sevgi var. İçinde yaşadığımız dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için başvurduğumuz yer kitaplar.

Çünkü doğaya, hayvanlara ve birbirimize duyduğumuz saygıyı ve sevgiyi edebiyatla çoğaltabileceğimize inanıyoruz. Ve bu inançla, yarattıkları karakterlerle yepyeni dünyaların kapılarını aralayan yerli, yabancı yazarları ve çizerleri aynı çatı altında buluşturuyoruz.

Çocuklarla çıkmak istediğimiz bu yolculukta onlar okur, eğlenir, öğrenir ve sorgularken bir yol arkadaşı olarak yanlarında olmak en büyük dileğimiz. Sonsuz hayallerin kurulduğu bir dünyada, yan yana uçabilmek için…

Sitemizdeki bazı görseller için Freepik, Pixabay ve Unsplash sitelerinden faydalanılmıştır.

CiciKutu web sitesi tarsmedia tarafından geliştirilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Merkez Mahallesi, Çobançeşme Caddesi, Ece Sokak, 14E / 2, Kağıthane, İstanbul