Önceki Kutularımız

Abc Yayınevi Logo

Yayınevi İletişim

Abc Yayınevi yetkilisi misiniz?


Lütfen bizimle iletişim kurun: [email protected]
BU YAYINEVİNİ PAYLAŞ!

Abc Yayınevi

1975 yılında Tünel’de ABC Kitabevi olarak yayın hayatına başlayan ABC Bebek, 42 yıldır anne ve babaların çocukları için tercih ettiği önde gelen yayın evlerinden olma özelliğini gururla taşıyor.

Yayınlarının büyük bölümü yurtdışı kaynaklı olan ABC Bebek, dünya çapında okul öncesi çocuk eğitim kitaplarındaki gelişmeleri takip edip ülkemize kazandırıyor. Türkiye’nin Sağlık Bakanlığı onaylı ilk ve tek bebek bakım kitabı olan “Annelik ve Bebek Bakımı” başta olmak üzere uluslararası alanda çok satan kitaplar arasında yer alan yüzlerce yayını dilimize titizlikle tercüme edip anne, baba ve çocukların beğenisine sunuyor.

ABC Bebek, klasik kalıplardan sıyrılmış yenilikçi projelerle her yaştan çocuklar için farklı kategorilerde benzersiz kitaplar ve eğitim setleri yayınlıyor. 3 boyutlu kitaplar, Resimli Kartlar, Dokun-Öğren Serisi, Çek-Öğren Serisi gibi daha pek çok eğlenceli, eğitici kitap ve eğitim setleri ile çocukların gelişimine katkıda bulunuyor. ABC Bebek özellikle erken dönem İngilizce eğitimi konusunda dünya çapında en çok tercih edilen yayınları ülkemiz çocuklarıyla buluşturuyor.

İngiltere’den Avustralya’ya pek çok ülkenin lider yayınevleriyle olan birebir ilişkileri artarak devam eden ABC Bebek, 42 yıllık serüveni boyunca hiç kaybetmediği heyecanıyla yayın hayatına devam ediyor.

Yayınevinin Kitapları

Sitemizdeki bazı görseller için Freepik, Pixabay ve Unsplash sitelerinden faydalanılmıştır.

CiciKutu web sitesi tarsmedia tarafından geliştirilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Merkez Mahallesi, Çobançeşme Caddesi, Ece Sokak, 14E / 2, Kağıthane, İstanbul