Sıkça Sorulan Sorular

CiciKutu nedir?

CiciKutu.com, her ay çocuğunuzun gelişimine rehberlik edecek 3-4 sürpriz çocuk kitabı ve minik hediyeleri içeren kutuların gönderildiği, abonelik modeli ile çalışan bir çocuk kitap kulübüdür.

CiciKutu’ya neden üye olmalıyım?

CiciKutu.com’a üye olmak ücretsizdir. Üye olduğunuzda; kutu aboneliğinizi hemen başlatmasanız bile, her ay size gönderilen e-posta bülteninde şehrinizde gerçekleşecek ve çocuğunuzla iyi vakit geçirmenizi sağlayacak etkinlikler ile ilgili bilgiler alabilir, çocuk gelişim uzmanları ve pedagogların hazırladığı yardımcı içeriklere ücretsiz erişebilirsiniz.

Üye oldum, şimdi bana CiciKutu gönderilecek mi?

Hayır. CiciKutu’lar sadece abonelerimize gönderilmektedir. Sitemize ücretsiz üye olduktan sonra, çocuğunuzun yaş grubuna uygun CiciKutu’yu seçip kolayca abonelik başlatabilirsiniz. :)

CiciKutu’ya neden abone olmalıyım?

Tüm yayınevlerinin çocuk kitaplarını inceliyor ve sizler için çocuğunuzun yaşına uygun en güzel kitapları seçiyoruz ve ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz. Ayrıca her 6 ayda bir çocuğunuzun adına Tema Vakfı'na bir fidan bağışı yaparak sertifikasını size kutunuzla birlikte gönderiyoruz. Her ayın ilk haftası, çocuğunuz ile birlikte CiciKutu açma haftası.

Abonelik ücreti ne kadar?

CiciKutu aboneliği kargo dahil 69 TL’ dir.

CiciKutu’lar ne zaman gönderiliyor?

CiciKutu’ları çocuğunuza özel, özenle hazırlayarak her ayın ilk haftası kargoya teslim ediyoruz. Abonelik başlattığınız ayı takip eden ayın ilk haftası, ilk CiciKutu’nuzu heyecanlı minik eller yardımı ile açabilirsiniz. :) Örneğin; 26 Aralık'ta başlattığınız aboneliğiniz ile ilk CiciKutu'nuzu Ocak ayının ilk haftası size ulaştırmış olacağız.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

CiciKutu aboneliğinizi kredi kartı, banka kartı, sanal kart veya havale / EFT ile başlatabilirsiniz. CiciKutu aboneliğinizi kredi kartınız, banka kartınız veya sanal kart ile başlattığınızda abonelik ücreti devam etmek istediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenileniyor. Eğer havale veya / eft ile abonelik başlatmayı tercih ederseniz; abonelik yenileme tarihi geldiğinde SMS ile bilgi aldıktan sonra o ayın ücretin, havale / EFT yaptığınız sürece aboneliğiniz devam edecektir.

Kredi kartımı vermekten çekiniyorum, siteniz güvenli mi?

Evet. İnternet sitemiz; kredi kartınız ve sizin güvenliğiniz için özel olarak hazırlanmıştır. Bilgileriniz, banka ve BDDK lisanslı ödeme kuruluşları haricinde, biz dahil hiç kimse tarafından görülemez, görüntülenemez, kayıt edilemez ve kopyalanamaz. Ayrıca tüm kişisel bilgileriniz de gizlilik sözleşmemiz dahilinde olup, sadece CiciKutu sisteminde kalacaktır. 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Elbette, aboneliğinizi dilediğiniz zaman "Abonelik Detayı" sayfasından tek tuşla iptal edebilirsiniz.

Kaçırdığım önceki ayların kutularını satın alabilir miyim?

Öncelikle sürpriz abonelik kutumuz abonelerimiz için sınırlı sayıda ve özenle hazırlanmaktadır ve abonelerimize özel olarak 69TL'ye satılmaktadır. Fakat yoğun talep üzerine stok durumu müsait olan geçmiş kutuları bize e-posta atarak stok durumunu sorabilirsiniz. Bazen geçmiş aylarda gönderdiğimiz kutuların içerisindeki bazı kitapları temini mümkün olmayabiliyor. Bu durumda kitaplarda değişiklikler yapabiliyoruz.

Temalı Kutular Nedir?

Herkes sürprizlerden hoşlanmaz veya ayın ilk haftasını beklemek istemez :) Çocuğunuzun bir arkadaşının sürpriz doğum günü partisine davetlisiniz ve hangi hediyeyi alacağınıza karar vermediniz mi? Temalı kutular tam size göre... Sizler için çeşitli temalarda hazırladığımız kitap kutularını en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz :)

Sitemizdeki bazı görseller için Freepik, Pixabay ve Unsplash sitelerinden faydalanılmıştır.

CiciKutu web sitesi tarsmedia tarafından geliştirilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Merkez Mahallesi, Çobançeşme Caddesi, Ece Sokak, 14E / 2, Kağıthane, İstanbul